STRATEGICZNY PRZYWÓDCA

PAKIET KIEROWANY DO

Kierowników, menadżerów, właścicieli firm, kadry zarządzającej

TRENING STRZELECKI I INNE ATRAKCJE

Dwudniowy pakiet STRATEGICZNY PRZYWÓDCA to szkolenie dla właścicieli firm i menadżerów połączone z dodatkowymi atrakcjami takimi jak strzelectwo sportowe, spotkanie z operatorem sił specjalnych przy ognisku z piwem kraftowym.

Zajęcia na strzelnicy prowadzone na broni – Glock 17, CZ PO9, Magnum 357, UZI w pełnym automacie, AK 47, Sniper, Shotgun i in.

SZKOLENIE

Co czyni z człowieka przywódcę?

Na to pytanie odpowiedzą trenerzy Artur Cybruch i Beata Kulma. W programie także tematy związane z rolą menedżera w nowoczesnych organizacjach. Aby dobrze zarządzać ludźmi i firmą trzeba zorganizować odpowiednie środowisko pracy wspierane motywacją, aby zwiększać zaangażowanie pracowników. Czytelna komunikacja oczekiwań ma duże znaczenie i wpływ na wyniki finansowe firmy. Dlatego popracujemy także nad feedbackiem, który jest potężnym narzędziem budującym pozycję lidera. Podczas szkolenia przeanalizujemy także błędy poznawcze, które rzutują na skuteczność zespołów.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ PAKIET

Strategiczny przywódca to szkolenie rozwojowo-kompetencyjne.

Nasza oferta usług dla menadżerów skupia się na rozwoju umiejętności przywódczych, efektywnym działaniu, doskonaleniu zarządzania oraz unikaniu błędów myślowych.

Pakiet oferuje możliwość doświadczenia, dzięki któremu sprostasz wyzwaniom przywództwa.

Rozwój umiejętności przywódczych

Skoncentrujemy się na różnych aspektach przywództwa, w tym jak komunikacja, motywacja zespołu, delegowanie zadań i sprawnie decyzji. Zastanowimy się nad identyfikacją mocnych stron i obszarów do rozwoju.

Doskonalenie zarządzania

Doskonalenie zarządzania zależy od narzędzi, które pomogą w budowaniu skutecznego przywództwa, w rozwiązywaniu konfliktów, umiejętnym wykorzystaniu zasobów i właściwej oceny decyzji.

Unikanie błędów myślowych

Trenerzy pokażą, jak zapobiega

i unikać pułapek myślowych. Skupimy się na rozwijaniu umiejętności logicznego myślenia i analitycznego oceniania.

Nasze pakiety to nie tylko szkolenia – to także wyzwanie I adrenalina.

Strzelectwo sportowe to sport doskonalący skupienie i daje poczucie zwycięstwa.

Podczas wizyty na strzelnicy dowiesz się wszystkiego co powinien wiedzieć adept sportowego strzelania. Będziesz mieć okazję strzelania z różnego rodzaju broni.

Dodatkową opcją są zawody strzeleckie dla uczestników szkolenia. To świetna okazja do integracji, zabawy i grywalizacji.

Po zawodach zaprosimy Państwa na ognisko z piwem kraftowym oraz opowieściami z pola walki.

Czy wiesz, że można być liderem nie będąc kierownikiem?

Jeśli chcesz zostać przywódcą, albo jesteś dyrektorem i chcesz się sprawdzić w roli przywódcy – zapisz się na to szkolenie.

Skontaktuj się z nami – wycenimy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb info@blackmandrakedefense.com

Skontaktuj się z nami

    Zapraszamy do zapoznania się z Polityką prywatności